استیلی: عملکرد کرانچار در کمیته فنی آنالیز می گردد

مدیر تیم فوتبال امید کشورمان با اشاره به آخرین وضعیت این تیم گفت: عملکرد سرمربى تیم فوتبال امید در جلسه کمیته فنى مورد ارزیابى قرار مى گیرد.

استیلی: عملکرد کرانچار در کمیته فنی آنالیز می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، حمید استیلى درباره نشست روز گذشته با حضور رئیس کمیته ملى المپیک و رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جلسه بسیار خوبى در حضور آقایان صالحى امیرى و تاج داشتیم که پیرامون تیم فوتبال امید و برنامه هاى آماده سازى تیم صحبت شد. همه این جمع تنها یک هدف دارند و آن ساختن تیمى قدرتمند و تاریخ ساز است که بتواند این طلسم را بشکند. در جلسه بر ضرورت حمایت همه جانبه از تیم تاکید شد و امیدواریم این حمایت ها موجب موفقیت تیم امید گردد.

مدیر تیم فوتبال امید درباره اخبارى که پیرامون تغییرات کادر فنى تیم امید منتشر شده، عنوان نمود: هیچ تغییرى ایجاد نشده و آقاى کرانچار هم برنامه هاى خودشان را براى آماده سازى تیم ارائه کردند. این برنامه ها و همین طور عملکرد سرمربى و کادر فنى در جلسه کمیته فنى مورد ارزیابى قرار مى گیرد که این یک روال همیشگى است. کمیته فنى در خاتمه مسابقات عملکرد تمامى تیم هاى ملى را مورد بررسى قرار مى دهد و در این باره اعلام نظر مى کند.

استیلى در خاتمه گفت: اولین هدف ما این است که زمان را از دست ندهیم و امیدوارم در خاتمه مسابقات لیگ خیلى زود برنامه هاى آماده سازى خودمان را براى حضور قدرتمندانه در رقابت هاى نهایى مقدماتى المپیک شروع کنیم. یکى از اقدامات مهم شناسایى بازیکنانى است که در سطوح مختلف حضور دارند و هنوز دیده نشده اند. کوشش براى بررسى وضعیت این بازیکنان هم دنبال مى گردد تا بهترین نفرات انتخاب شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استیلی: عملکرد کرانچار در کمیته فنی آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: عملکرد کرانچار در کمیته فنی آنالیز می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید