برد رئال با دو پنالتی جنجالی

اعلام خطای پنالتی روی کاسمیرو جنجالی ترین صحنه بازی پرماجرای لوانته و رئال مادرید بود.

برد رئال با دو پنالتی جنجالی

برد رئال با دو پنالتی جنجالی

رئال مادرید یک هفته پس از شکست خانگی مقابل خیرونا خوش شانس بود که توانست در زمین لوانته به سه امتیاز برسد و فاصله 9 امتیازی با بارسای صدرنشین را حفظ کند.

در پیروزی دو بر یک شاگردان سولاری، هر دو گل روی ضربات پنالتی پرماجرا به دست آمد. در اواخر نیمه اول داور برخورد توپ به دست مدافع لوانته را پس از بازبینی پنالتی تشخیص داد و بنزما توانست آن را وارد دروازه کند.

لوانته که در نیمه اول دو بار توپ را به تیر دروازه رئال زده بود در دقیقه 60 توانست به گل تساوی برسد، ولی رئال در دقیقه 78 برای دومین بار صاحب ضربه پنالتی شد که این بار گرت بیل آن را به گل تبدیل کرد. در این صحنه داور پس از مکثی نسبتا طولانی برخورد پای مدافع حریف به کاسمیرو را خطا تشخیص داد. در اواخر بازی ناچو از رئال و روچینا از لوانته کارت قرمز گرفتند تا هر دو تیم بازی را با ده بازیکن به انتها ببرند.

رئال با این برد 48 امتیازی شد و پس از بارسا و اتلتیکو مادرید در رده سوم قرار گرفته است. این تیم حالا باید برای دو بازی متوالی مقابل بارسا آماده گردد، چهارشنبه در جام حذفی و شنبه در لالیگا. شاید این دو بازی بتواند سرنوشت فصل رئال مادرید و سولاری را معین کند.

منبع: ایران ورزشی

به "برد رئال با دو پنالتی جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد رئال با دو پنالتی جنجالی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید