بنایی: لیگ والیبال بدون ارومیه مزه ندارد، باید روند پلی آف تغییر کند

سرمربی تیم شهرداری ارومیه با بیان اینکه لیگ برتر والیبال بدون تیم های ارومیه مزه ندارد، گفت: بهتر است برای سال های بعد روند پلی آف تغییر کند.

بنایی: لیگ والیبال بدون ارومیه مزه ندارد، باید روند پلی آف تغییر کند

به گزارش خبرنگاران، پس از پیروزی تیم شهرداری ارومیه مقابل سایپای تهران، رسول بنایی سرمربی این تیم در مورد بازی شرح داد: بازی خوبی بود ولی سایپا روز خوب خودش را سپری نکرد و بازیکنان ما توانستند سه بر یک به فزونی برسند.

او در پاسخ به این سوال که آیا این برد دور از انتظار نبود؟ شرح داد: به اعتقاد من تعجب برانگیز نیست و ما از 7 بازی اخیر خود سه بازی را بردیم در حالی که حتی با پیروزی در همه این بازی ها به پلی آف نمی رسیدیم. به مرحله بعد نرفتیم اما هیچگاه شخصیت باشگاه را زیر سوال نمی بریم. در این بازی هم خوب بودیم ولی سایپا مثل بازی های قبل ظاهر نشد.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا شهرداری ارومیه با این شرایط و امتیازات در لیگ می ماند؟ اظهار کرد: روی کاغذ ما سقوط نموده ایم اما لیگ بدون ارومیه مزه ندارد. برای سال بعد برنامه ای داریم که در لیگ برتر تیم پر قدرتی داشته باشیم. به نظرم باید روند پلی آف ها را عوض نمایند، به گونه ای که چهار تیم اول مستقیماً به پلی آف بروند و هشت تیم بعدی هم با هم مسابقه دهند تا چهار تیم دیگر راهی مرحله پلی آف شوند. امیدوارم سال آینده به موفقیت برسیم.

سرمربی شهرداری ارومیه در پاسخ به این سوال که پس با این اوصاف سال بعد در لیگ هستید، گفت؟ مسئولان فدراسیون گفته اند ما رسماً اعلام ننموده ایم که سه تیم به دسته یک می روند و باید تصمیم گیری های نهایی را انجام دهیم تا نتیجه را اعلام کنیم.

.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بنایی: لیگ والیبال بدون ارومیه مزه ندارد، باید روند پلی آف تغییر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنایی: لیگ والیبال بدون ارومیه مزه ندارد، باید روند پلی آف تغییر کند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید