روستای با فعالیت های جالب، اتریش

Hallstatt , Salzkammergut , اتریش . این روستا که در سواحل دریاچه Hallstatter واقع شده‌است , پیشینه‌ای طولانی دارد که به هزاران سال پیش باز می‌گردد . Hallstatt نیز قدیمی‌ترین معدن نمک شناخته‌شده را دارد و از زمان عصر حجر Neolithic به تولید نمک مشغول بوده‌است .

روستای با فعالیت های جالب، اتریش

بازدیدکنندگان می‌توانند در مورد تاریخچه آن در موزه Hallstatt یاد بگیرند . و همچنین در مورد سنت عجیب دفن شهروندان در قرون‌وسطی : به علت فقدان فضا , هر ده سال استخوان‌ها از خاک بیرون آورده شدند . امروزه استخوان‌های مزین در نمازخانه در معرض نمایش قرار دارند .
در زمستان این روستا اسکی بازان و snowboarders را جذب می‌کند که برای لذت بردن از برف و کوهستان می‌آیند . معدن نمک و برج آن , که از آن یک چشم‌انداز وسیع وسیع باز می‌شود , سفر روز جالبی را برای خانواده‌ها ارائه می‌دهد . پیاده‌روی , دوچرخه‌سواری , قایق‌سواری و شنا در این دریاچه از جمله پرطرفدارترین فعالیت‌ها در تابستان می‌باشد .
چرا به آنجا بروی ?
یک روستای زیبا , که فعالیت‌های سرگرم‌کننده زیادی را ارائه می‌دهد .
کی به آنجا بروی ?
هر زمانی - هر فصل زیبا است و فعالیت‌های زیادی برای ارائه دارد .
چطور به آنجا برسیم ?
با اتوبوس یا قطار از هر شهر بزرگ‌تر اتریش . Hallstatt در جاده واقع شده‌است که سالزبورگ و گراتس را به هم متصل می‌کند .

اخبار و مقالات مرتبط با "روستای با فعالیت های جالب، اتریش"

شانگهای بزرگراه‌ها , شانگهای , چین . بزرگراه‌های معروف Shanghais در شب با نور آبی روشن می‌شوند و باعث می‌شوند که این بزرگراه نه تنها زیبا باشد , بلکه مربوط به آینده نیز باشد . The که در پس‌زمینه دیده می‌شوند از ناحیه Pudong هستند .

Kolmanskop , نامیبیا . زمانی که یک دهکده معدن الماس ثروتمند به نام جانی کلمن نام گذاری شد , امروز به عنوان یک مقصد توریستی مرموز عمل می‌کند . اغلب به عنوان یک شهر ارواح به آن اشاره می‌شد , Kolmanskop توسط صحرای نامیب نابود شد .

به "روستای با فعالیت های جالب، اتریش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با روستای با فعالیت های جالب، اتریش

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید