زلزله در مرز کرمان و هرمزگان خسارتی نداشت

تهران- خبرنگاران- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: زلزله صبح امروز (هفتم فروردین) در حوالی ارزوئیه واقع در مرز استان های کرمان و هرمزگان تلفات جانی و خسارات اقتصادی نداشته است.

زلزله در مرز کرمان و هرمزگان خسارتی نداشت

شاهین فتحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران اضافه نمود: این زمین لرزه به بزرگی 4.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 9 و 22 دقیقه و 10 ثانیه صبح امروز در این منطقه به وقوع پیوست.

وی اضافه نمود: پس از وقوع این زمین زلزله گروه های ارزیابی و امدادی جمعیت هلال احمر استان کرمان با تجهیزات و امکانات لازم امدادرسانی به منطقه زلزله زده اعزام شدند.

فتحی توضیح داد: ارزیابی های اولیه گروه های ارزیاب و کاوش هلال احمر نشان داد این زمین لرزه خسارات جانی و اقتصادی نداشته است.

شبکه های لرزه نگاری مرکز لرزه نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران موقعیت جغرافیایی این زمین لرزه را در عرض شاقتصادی 28.3 درجه و طول شرقی 56.3 درجه در عمق 10 کیلومتری زمین ثبت کردند.

ارزوئیه شهری است در استان کرمان که مرکز شهرستان ارزوئیه است. این شهر در فاصله 270 کیلومتری جنوب غربی کرمان واقع شده و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال 95 مرکز آمار ایران، 6 هزار و 868 نفر بوده است.

اجتمام**7029**1883

منبع: ایرنا

به "زلزله در مرز کرمان و هرمزگان خسارتی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلزله در مرز کرمان و هرمزگان خسارتی نداشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید