صاحبان خودروهای جدید تا یکسال حق فروش ندارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، سعید باستانی درباره فروش و عرضه 40هزار خودرو به بازار گفت: در نشست اخیر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت آخرین وضعیت بازار خودرو مورد آنالیز نهاده شد.

صاحبان خودروهای جدید تا یکسال حق فروش ندارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر شرکت ایران خودرو، 24هزار خودرو و شرکت سایپا 16هزار خودرو دارد که برخی از قطعات خودروها کامل نیست و بر اساس جمع بندی جلسه مشترک کمیسیون صنایع و معادن مجلس با وزارت صنعت، مقرر گردیده قطعات وارداتی مربوط به خودروهای مذکور با سرعت از گمرکات ترخیص تا خودروها آماده تحویل به متقاضیان شوند.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: مقرر گردیده فروش قطعی خودرو از روز شنبه هفته آتی به متقاضیان و مصرف کنندگان نهایی خودرو با کارت ملی انجام گردد.

باستانی توضیح داد: براساس تدابیر انجام گردیده و در راستای حذف دلالی کاذب در بازار خودرو، خریداران خودرو تا یکسال حق صلح یا به عبارتی فروش را به شخص دیگری ندارند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد:پیش بینی می گردد با عرضه 40 هزار خودرو به قیمت فعلی به مصرف کننده واقعی، از دلالی کاذب در بازار خودرو جلوگیری گردد البته انجام این مهم، باید تداوم یابد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صاحبان خودروهای جدید تا یکسال حق فروش ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صاحبان خودروهای جدید تا یکسال حق فروش ندارند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید