قانون منع به کارگیری بازنشستگان نباید به دست فراموشی سپرده گردد

دبیرکل انجمن های اصناف و بازار اظهار کرد:نباید بازنشسته ها مجددا مشغول به کار شوند و مدیران بخش های مختلف نیز باید به این سمت بروند که خودشان تجربه ها را به افراد بعدی منتقل نمایند که البته در دولت ظاهرا بخلی در این زمینه وجود دارد و کسی علاقه مند نیست تجربه هایش را به افراد بعدی منتقل کند.

قانون منع به کارگیری بازنشستگان نباید به دست فراموشی سپرده گردد

احمد کریمی اصفهانی در گفت وگو با خبرنگاران، در پاسخ به این پرسش که قانون منع به کارگیری بازنشستگان چه تاثیری در حرکت دولت دارد و وظیفه قوه مجریه در این زمینه چیست اظهار کرد: مسلما در کشوری که نیروی انسانی اش در صف انتظار برای دریافت شغل به سر می برد، مساله اینکه افراد بازنشسته بخواهند دوباره به کار گرفته شوند به طوری کلی غلط است.

وی اضافه نمود: البته تجارب گذشتگان و کسانی که پیش از این مدیریت ها را بر عهده داشتند باید به افراد بعدی نیز منتقل گردد اما متاسفانه ساختار مدیریتی ما در دولت به گونه ای است که چنین امکانی وجود ندارد. ما باید کسانی که تجربه دارند را به صورت مکانیکی به سمتی ببریم که خود به خود در شرایطی قرار گیرند که تجربه هایشان را به مدیران میانی و پایین تر از خود منتقل نمایند تا زمانی که آنان سمت های بالاتر را بر عهده می گیرند، کار را بلد باشند اما می بینیم که متاسفانه زمینه برای انتقال تجربه ها وجود ندارد.

دبیرکل انجمن های اصناف و بازار اظهار کرد: گذشته از اینکه نباید بازنشسته ها مجددا مشغول به کار شوند، مدیران بخش های مختلف و سازمان ها نیز باید به این سمت بروند که خودشان تجربه ها را به افراد بعدی منتقل نمایند که البته دربخش خصوصی شاهد شکل گیری چنین فضایی هستیم اما در دولت ظاهرا بخلی در این زمینه وجود دارد و کسی علاقه مند نیست تجربه هایش را به افراد بعدی منتقل کند.

وی در سرانجام تاکید نمود: در هر حال قانون منع به کارگیری بازنشستگان باید به طور جدی پیگیری نگردد و این گونه نباشد که با گذشت زمان آن را به دست فراموشی بسپاریم و بدون توجه به نتیجه و کارکردش از کنار آن عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قانون منع به کارگیری بازنشستگان نباید به دست فراموشی سپرده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون منع به کارگیری بازنشستگان نباید به دست فراموشی سپرده گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید