مفقود شدن بیش از 600 نفر در آتش سوزی مرگبار کالیفرنیا

مقامات محلی در آمریکا اعلام کردند: تعداد افرادی که در حادثه آتش سوزی جنگلی در شمال کالیفرنیا خبری از آنان وجود ندارد یا مفقود شده اند از 600 نفر گذشته است.

مفقود شدن بیش از 600 نفر در آتش سوزی مرگبار کالیفرنیا

به گزارش خبرنگاران، مقامات محلی ایالت کالیفرنیا روز گذشته (پنج شنبه) تعداد افرادی که در حادثه آتش سوزی جنگلی در شمال این ایالت مفقود شده یا خبری از آنان وجود ندارد را 631 نفر اعلام کردند که نسبت به آمار منتشر شده در روز چهارشنبه افزایش قابل توجهی داشته است.

همچنین با پیدا شدن جسد هفت تن دیگر از قربانیان این حادثه شمار تلفات آتش سوزی مهیب جنگلی در ایالت کالیفرنیا 63 تن اعلام شد. جسد این هفت قربانی در چند خانه و خودرو در مناطق مختلفی از این ایالت پیدا شده است.

مقامات محلی این ایالت اظهار داشتند: احتمال تغییر در لیست مفقودین حادثه آتش سوزی وجود دارد چرا که احتمال افزوده شدن اسامی دیگر و حذف برخی دیگر از اسامی وجود دارد.

تاکنون بیش از 9700 خانه بر اثر این آتش سوزی تخریب شده است.

قرار است روز شنبه رئیس جمهوری آمریکا با قربانیان این آتش سوزی مرگبار که مناطقی از شمال و جنوب ایالت کالیفرنیا را درگیر نموده، دیدار کند.

در حال حاضر حدود 9400 نیروی آتش نشان در مناطق مخالف این ایالت در کوشش برای مهار شعله های آتش هستند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه خبری بی بی سی، مقامات محلی اعلام نموده اند احتمال می رود عملیات مهار کامل حریق تا سرانجام ماه ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مفقود شدن بیش از 600 نفر در آتش سوزی مرگبار کالیفرنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مفقود شدن بیش از 600 نفر در آتش سوزی مرگبار کالیفرنیا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید