منصوریان: تعویض های برانکو را هم بررسی کردم

منصوریان مدعی شده برای بازی فردا با پرسپولیس حتی تعویض های برانکو را هم بررسی نموده است. آیا منصوریان می تواند از پس این بازی بر آید.

منصوریان: تعویض های برانکو را هم بررسی کردم

پرسپولیس با ذوب آهنی بازی دارد که روی نیمکتش علیرضا منصوریان نشسته. مربی نام آشنایی که خیلی از استقلالی ها هم برای موقعیت تیم شان که شده از او انتظار پیروزی دارند. منصوریان درباره این تقابل حرف هایی دارد: فاصله بازی های ما خیلی نزدیک است و هر سه یا چهار روز یک بار بازی می کنیم و به همین دلیل کار برای مدیریت، برنامه ریزی و حفظ آمادگی بازیکنان و رسیدن به نتایج خوب بسیار سخت است. این اتفاق برای تیم های کاملاً حرفه ای اروپایی در این سطح می افتد و ما هم تمام کوشش خودمان را انجام دادیم که شبیه آنها رفتار نموده و در راستا حرفه ای حرکت کنیم و تا کنون اجازه نداده ایم که بازی های فشرده و سختی کار روی نتایج مان تأثیر بگذارد. خوشبختانه و به لطف خداوند نتایج خوبی نیز کسب نموده ایم. منصوریان به تمجید از حریفش پرسپولیس می پردازد: کیفیت تیم پرسپولیس احتیاج به تعریف ما ندارد و اگر این تیم بسیار خوب، منظم و باکیفیت نبود، در فصول اخیر و در رقابت های آسیایی نتایج خوبی نمی گرفت و نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا نمی شد. تمام بازیکنان ذوب آهن می دانند که کار سختی برابر این تیم دارند. با این وجود نباید فراموش کرد که ذوب آهن هم تیمی است که همیشه با قدرت برابر حریفان ظاهر شده و از نظر کلاس حرفه ای در سطح ایران و آسیا بسیار خوشنام است. تمام کوشش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم بازی خوبی برگزار کنیم، برابر پرسپولیس بهترین نتیجه را کسب کنیم و البته نشان دهیم که یک تیم قدرتمند هستیم. منصوریان اشاره ای به غایبان تیمش داشت: محمدرضا عباسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی نیز که از قبل مصدوم هستند. بقیه بازیکنان در فرم خوب خودشان هستند و علیرغم فشردگی بازی ها، به دلیل ریکاوری، تمرینات مناسب و تمرکز بالا وضعیت خوبی دارند.

احتمالا در بازی ذوب با پرسپولیس طرفداران سپاهان هم از ذوبی ها حمایت خواهند کرد. منصوریان در این باره حرف هایی دارد: زمانی که در تیم های پایتخت حضور داشتم، هر وقت به بازی های مهم برابر سپاهان و ذوب آهن می رسیدیم شاهد بودم که طرفداران این دو تیم به حمایت از هم می آمدند. اگر با سپاهان بازی داشتیم طرفداران ذوب آهن نیز به ورزشگاه می آمدند و اگر باید برابر سپاهان قرار می گرفتیم، ذوب آهنی ها نیز برای تشویق سپاهان در ورزشگاه حضور پیدا می کردند. این بازی مصاف بسیار مهمی برای فوتبال اصفهان است و هر کس برای حمایت از ذوب آهن به ورزشگاه فولادشهر بیاید، برای نام اصفهان به ورزشگاه آمده است. ما حافظ منافع خودمان و امانتدار پرچم سبزقبای ذوب آهن هستیم. بر خلاف تهران که تماشاگران در روزهای سخت با هم یکی نیستند، اصفهانی ها در روزهای سخت و در مواجهه با تیم های تهرانی بسیار با هم اتحاد دارند. درهرحال بازی سختی است و پرسپولیس در صدر جدول رده بندی قرار گرفته است و برای قهرمانی می جنگد. پرسپولیس حریف سرسختی است، چون عنوان قهرمانی لیگ برتر و نایب قهرمانی آسیا را یدک می کشد و سال جاری هم برای دفاع از عنوان خود کوشش می نماید.

منصوریان تاکید که ذوب آهن با شرایط خاص و ویژه ای گام به رقابت با پرسپولیس بگذارد: ذوب آهن به عنوان یکی از شایسته ترین نماینده های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا پا به میدان می گذارد. ما برای ایستادن در صندلی ششمی جدول می جنگیم و باید شخصیت و شأن باشگاه ذوب آهن را حفظ کنیم. با توجه به اینکه در نیم فصل نخست نتایج خوبی کسب نکردیم، قرار دریافت در رده ششم نشان می دهد که روند خوبی را طی نموده ایم. تاکید می کنم که بازیکنان به هیچ وجه انگیزه خود را در لیگ برتر از دست نداده اند و کاملاً آماده بازی با پرسپولیس هستیم. به همان اندازه که لیگ قهرمانان آسیا را جدی می گیریم، شأن و منزلت باشگاه ذوب آهن در لیگ برتر را هم در نظر گرفته ایم.

منصوریان ادعا نموده که حتی نیمکت نشین ها وتعویض های احتمالی پرسپولیس را هم بررسی نموده: حتی نیمکت نشینان و تعویض های احتمالی این تیم و نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را بررسی نموده ایم و می دانیم این تیم از چه نقاطی گل می زند و گل می خورد. دیدار فردا می تواند بازی بسیار خوبی برای ما و نقطه عطفی برای بازیکنان جوان ما باشد تا در میدانی بزرگ عرض اندام نمایند. امیدوارم با یاری خداوند بتوانیم بهترین کیفیت خود را نشان دهیم و این قول را به طرفداران فوتبال اصفهان به خصوص ذوب آهن می دهیم که با تمام وجود برای پیراهن سبز ذوب آهن می جنگیم و یک سانتیمتر هم عقب نشینی نمی کنیم. امیدوارم در یک بازی جوانمردانه و خوب کیفیت خود را نشان دهیم.

1

منبع: ایران ورزشی

به "منصوریان: تعویض های برانکو را هم بررسی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: تعویض های برانکو را هم بررسی کردم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید