هزینه جذب منشاء برابر هزینه ترمیم کمپ حجازی

اصغرحاجیلو، سرپرست تیم استقلال درمصاحبه ای گفته برای ترمیم کمپ حجازی 2میلیارد احتیاج است. بنابراین استقلال اگر منشاء را نمی خرید می توانست درزمین تمرین خودش ترمیم کند.

هزینه جذب منشاء برابر هزینه ترمیم کمپ حجازی

منشاء را خریدند، زمین حجازی را ترمیم نکردند

باشگاه استقلال برای جذب گادوین منشاء مبلغ 120هزاردلارهزینه نموده است. گرچه عاملان حضوربازیکن مازاد آقای برانکو، سعی درالقای این تفکردارند که چون منشاء رقم کمی برای حضوردراستقلال می خواسته و به قول معروف بازیکن ارزانی بوده، بنابراین خریدش قابل توجیه است. اما معادل ریالی همین 120هزاردلارنزدیک به یک میلیاردوسیصد میلیون تومان می گردد که برای ترمیم کمپ ناصرحجازی که سال ها است دراختیارباشگاه استقلال قرارگرفته، کافی بود. حاجیلو درصحبت های اخیرخود صراحتا گفته که کمپ حجازی 2میلیاردهزینه دارد تا برای تمرین کردن استقلال آماده گردد اما کسی ازسرپرست غالبا غایب باشگاه استقلال نپرسیده که چرا به عنوان یکی ازچهره های قدیمی باشگاه استقلال ازمدیرعامل باشگاه نخواسته که به جای خریدن بازیکنی که درلیست مازاد پرسپولیس بوده، برود و زمین کمپ حجازی را ترمیم کند؟ صحبت های خود حاجیلونشان می دهد که دراستقلال مدیریت هزینه نشده و تصمیم گیران این باشگاه موفقیت را تنها درخرید بازیکنان خارجی جستجو نموده اند. بازیکنانی که ازنظردیگربازیکنان استقلال کیفیت فنی آن چنان بالایی ندارند ونمونه هایی ازآن ها به وفوردرفوتبال ایران یافت می گردد.

صحبت های بیژن طاهری نیزبیانگروضعیت نا آماده بازیکنانی است که تازه به خدمت گرفته شدند. طاهری هم که یکی ازاعضای کمیته فنی باشگاه استقلال محسوب می گردد درتازه ترین مصاحبه اش به عقب بودن بدن گونسالوس و تمرین نکردن منشاء اشاره نموده است. سوال این است که مگراستقلال درنیم فصل دوم چند بازی برای جبران عقب ماندگی نیم فصل اول فرصت دارد که همین زمان را هم با جذب بازیکنان نا آماده و شاید نیمه آماده ازخود گرفته است؟ آیا بهترنبود به جای جذب بازیکنانی که تعیین است دراستقلال به مهره های قابل اتکایی بدل نخواهند شد-البته هنوزعملکردپاتوسی را ندیده ایم- تمام هزینه های جذب این بازیکنان را صرف خرید یک ستاره می کرد؟ شاید اگربازیکن باکیفیتی به جمع استقلالی ها ملحق می شد دیگربازیکنان هم به حضورخارجی های جدید معترض نمی شدند وباشگاه را به دلیل بی توجهی به خود وناتوانی درتامین زمین تمرین، به نقد نمی کشیدند واین وضعیت نا امید کننده به وجود نمی آمد.

مجموع ارقامی که برای جذب منشاء، پاتوسی و گونسالوس هزینه شده بدون شک برای برون رفت ازهمه این بحران ها و ایجاد آرامش دراستقلال کافی بود و شاید ته حساب باشگاه هم رقمی باقی می ماند.

10-1

منبع: ایران ورزشی

به "هزینه جذب منشاء برابر هزینه ترمیم کمپ حجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه جذب منشاء برابر هزینه ترمیم کمپ حجازی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید