5 آزادکار ایران رقبایشان را شناختند

نمایندگان ایران در پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی دنیا در بخارست رومانی حریفان خود را شناختند.

5 آزادکار ایران رقبایشان را شناختند

به گزارش خبرنگاران، نتایج قرعه کشی پنج وزن اول این مسابقات که از ساعت 12 ظهر فردا (جمعه) شروع می گردد؛ به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علی رضا سرلک پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف توشیهیرو هاسگاوا از ژاپن می رود. در این وزن 19 نفر حضور دارند.

در وزن 65 کیلوگرم که 24 نفر حضور دارند؛ مرتضی قیاسی در دور نخست به مصاف الیاس ژومایف از قزاقستان می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده دیدار کشتی گیران ارمنستان و رومانی مسابقه می دهد.

در وزن 70 کیلوگرم نیما اشفاقی در دور اول به گورگ میخیان از ارمنستان مسابقه می دهد و در صورت برتری در دور بعد با برنده دیدار کشتی گیران ازبکستان و مجارستان روبرو خواهد شد. در این وزن 25 نفر حضور دارند.

در وزن 79 کیلوگرم که 22 نفر حضور دارند؛ مجتبی اصغری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف یاماساکی از ژاپن می رود. وی در صورت برتری در دور سوم به برنده دیدار نمایندگان اوکراین و هند روبرو خواهد شد.

در وزن 97 کیلوگرم علی شعبانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سیمونه ایناتونی از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی در دور سوم با برنده مسابقه کشتی گیران آلمان و رومانی مصاف می دهد. در این وزن 19 نفر حضور دارند.

مسابقات پنج وزن دوم و پایانی این رقابت ها نیز روز شنبه برگزار می گردد. برطبق قوانین اتحادیه جهانی کشتی رقابت ها هر وزن طی دو روز برگزار می گردد؛ به طوری که مسابقات تا تعیین شدن فینالیست ها در روز اول انجام و رقابت های شانس مجدد؛ رده بندی و فینال روز دوم برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "5 آزادکار ایران رقبایشان را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 آزادکار ایران رقبایشان را شناختند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید